Kvasinková infekce – daň za letní koupání?

Pro řadu žen může letní koupání přinést nežádoucí komplikace v podobě vaginální mykózy. Toto onemocnění patří mezi nejčastější gynekologické problémy. Zvláště u recidivující poševní kvasinkové infekce (mykóza) může pomoci Wobenzym. Wobenzym je směs enzymů a rutinu, používaná jako prostředek pro posílení imunity pomocí enzymoterapie, při léčbě zánětů a otoků.

Kvasinková infekce se projevuje především bílým výtokem, bolestí při močení a při pohlavním styku. Často se jedná o chronické nebo opakované problémy. Léčí se antimykoitiky a také prostředky, obnovující správné poševní prostředí. Klinické studie ukázaly, že právě podávání Wobenzymu během léčby podstatným způsobem ovlivňuje výsledek léčby a také má pozitivní vliv na omezení recidivy tohoto onemocnění.

Mezi preventivní opatření patří i omezení koupání (pokud se koupete, nenechávejte na sobě mokré plavky), omezení sacharidů ve stravě  a vyloučení těsného oblečení.

Přidej komentář

Powered by WordPress | iFreeCellPhones.com has free cell phones for sale. | Thanks to PalmPreBlog.com, Video Game Music and Fat burning Furnace